Fransız Balkon Korkuluk Sistemleri

Büyük görmek istediğiniz resmin üzerine tıklayınız.
Resim 01
Resim 02
Resim 03
Resim 04
Resim 05
Resim 06
Resim 07
Resim 08
Resim 09
Resim 10
Resim 11
Resim 12
Resim 13
Resim 14
Resim 15
Resim 16
Resim 17
Resim 18
Resim 19
Resim 20

Alüminyum fransız balkon korkuluklar diğer balkon küpeşte uygulamalarına göre daha estetik bir duruş sergiler. Mekanlarınıza estetik bir görünüm vermek istiyorsanız fransız balkon korkuluk sistemlerini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Alüminyum Balkon Sistemleri Firmaları


       Alüminyum balkon sistemleri ile değişik şekillerde balkonlarınızı dekore edebilirsiniz. Değişik dekor biçimlerini tek tek aşağıda detaylı bir biçimde açıklayacağız.

1. Fransız Balkon Korkuluk    

   İlk kez Fransa'da uygulama alanı bulduğundan dolayı Fransız balkon ismini almıştır. Balkon ların küçük olduğu ve balkona açılan, genelde kaplamı cam sistemlerinin olduğu balkon tiplerinde uygulanmaktadır.
   Yer üzerine 90 cm uzunluğunda dikme üzerine oturtulan alüminyumların aralarına monte edilen bir (1) ile (5) arasında isteğe bağlı olarak değişen ince alüminyum ara hatlarının montaj edilmesiyle oluşur. Buna alüminyum literatüründe Fransız balkon korkuluk adı verilmektedir. Fransız balkon'u isteğe bağlı olarak değişik şekillerde uygulanabilir. Camlı, camsız, ara hatlı modeller veya özel tasarımlar isteğe bağlı olarak yapılabilir.

Anahtar Kelimeler

alüminyum, küpeşte, korkuluk, trabzan, paslanmaz, merdiven, fransız, balkon, pleksi, teras, havuz, korkuluğu, küpeştesi, plexi, profilleri, aksesuarları, montajı, malzemesi, satışı, modelleri, fiyatı, detayı, kutu,kare, sitesi, sistemleri, şirketi, üreticisi, firması